Ideal weak QN-spaces

Adam Kwela

Abstract

n/a
Autor Adam Kwela (WMFiI / IM)
Adam Kwela
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiTopology and Its Applications, ISSN 0166-8641, (A 20 pkt)
Rok wydania2018
Tom240
Paginacja98-115
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.85
Słowa kluczowe w języku angielskimQN-spaces, wQN-spaces, ideal, ideal convergence, quasi-normal convergence, equal convergence, bounding number, P-ideal
Klasyfikacja ASJC2608 Geometry and Topology
DOIDOI:10.1016/j.topol.2018.03.007
URL https://doi.org/10.1016/j.topol.2018.03.007
Językpl polski
Punktacja (całkowita)20
PunktacjaPunktacja MNiSW = 20.0, 30-09-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2017 = 1.051; Impact Factor WoS: 2017 = 0.549 (2) - 2017=0.579 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót