Tight bounds on the complexity of semi-equitable coloring of cubic and subcubic graphs

Hanna Furmańczyk , Marek Kubale

Abstract

n/a
Autor Hanna Furmańczyk (WMFiI / II)
Hanna Furmańczyk
- Instytut Informatyki
, Marek Kubale
Marek Kubale
-
Tytuł czasopisma/seriiDiscrete Applied Mathematics, ISSN 0166-218X, (A 25 pkt)
Rok wydania2018
Tom237
Paginacja116-122
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Słowa kluczowe w języku angielskimsemi-equitable coloring, equitable coloring, cubic graphs, subcubic graphs
Klasyfikacja ASJC2604 Applied Mathematics; 2607 Discrete Mathematics and Combinatorics
DOIDOI:10.1016/j.dam.2017.12.002
URL https://doi.org/10.1016/j.dam.2017.12.002
Języken angielski
Punktacja (całkowita)25
PunktacjaPunktacja MNiSW = 25.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2016 = 1.17; Impact Factor WoS: 2017 = 0.932 (2) - 2017=1.008 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót