Implicit difference methods for Hamilton-Jacobi functional differential equations

Zdzisław Kamont , Wojciech Czernous

Abstract

n/a
Autor Zdzisław Kamont
Zdzisław Kamont
-
, Wojciech Czernous (WMFiI / IM)
Wojciech Czernous
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiNumerical Analysis and Applications, ISSN 1995-4239, e-ISSN 1995-4247, (0 pkt)
Rok wydania2009
Tom2
Nr1
Paginacja 46-57
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.55
Słowa kluczowe w języku angielskiminitial boundary value problem, functional differential equation, implicit difference method, Newton method
DOIDOI:10.1134/S1995423909010054
URL http://www.springerlink.com/content/a0t0q111t3w8644n/fulltext.pdf
Języken angielski
Punktacja (całkowita)0
Liczba cytowań*
Pola dodatkowe
UwagiOriginal Russian Text published in Sibirskii Zhurnal Vychislitel' noi Matematiki, 2009, Vol. 12, no. 1, pp. 57-70
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót