On asymmetric p-hyperelliptic riemann surfaces

Ewa Kozłowska-Walania , Ewa Tyszkowska

Abstract

n/a
Autor Ewa Kozłowska-Walania (WMFiI / IM)
Ewa Kozłowska-Walania
- Instytut Matematyki
, Ewa Tyszkowska (WMFiI / IM)
Ewa Tyszkowska
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiAnnales Academiae Scientiarum Fennicae-Mathematica, ISSN 1239-629X, (A 30 pkt)
Rok wydania2015
Tom40
Paginacja669-682
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.65
Słowa kluczowe w języku angielskimRiemann surface, symmetry of Riemann surface, asymmetric Riemann surface, pseudo-symmetric Riemann surfaces, Fuchsian groups, NEC groups
Klasyfikacja ASJC2600 General Mathematics
DOIDOI:10.5186/aasfm.2015.4040
URL http://www.acadsci.fi/mathematica/Vol40/vol40pp669-682.pdf
Języken angielski
LicencjaCzasopismo (tylko dla artykułów); licence.documentVersion.FINAL_PUBLISHED; Inna otwarta licencja; w dniu opublikowania
Punktacja (całkowita)30
PunktacjaPunktacja MNiSW = 30.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 30.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2015 = 1.02; Impact Factor WoS: 2015 = 0.83 (2) - 2015=0.74 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót