Global solutions of semilinear first order partial functional differential equations with mixed conditions

Wojciech Czernous

Abstract

n/a
Autor Wojciech Czernous (WMFiI / IM)
Wojciech Czernous
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiFunctional Differential Equations, ISSN 0793-1786, (0 pkt)
Rok wydania2011
Tom18
Nr1-2
Paginacja135-154
Słowa kluczowe w języku angielskimclassical solutions, global existence, characteristics, differentiability with respect to the data
Języken angielski
Punktacja (całkowita)0
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót