Structured populations with diffusion and Feller conditions

Agnieszka Bartłomiejczyk , Henryk Leszczyński

Abstract

n/a
Autor Agnieszka Bartłomiejczyk
Agnieszka Bartłomiejczyk
-
, Henryk Leszczyński (WMFiI / IM)
Henryk Leszczyński
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiMathematical Biosciences and Engineering, ISSN 1547-1063, (A 20 pkt)
Rok wydania2016
Tom13
Nr2
Paginacja261-279
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.9
Słowa kluczowe w języku angielskimsize-structured model, Feller boundary condition, diffusion, size profile, maximum principle, Fourier analysis
Klasyfikacja ASJC2604 Applied Mathematics; 2605 Computational Mathematics; 1100 General Agricultural and Biological Sciences; 2611 Modelling and Simulation; 2700 General Medicine
DOIDOI:10.3934/mbe.2015002
URL http://www.aimsciences.org/journals/pdfs.jsp?paperID=11997&mode=full
Języken angielski
Punktacja (całkowita)20
PunktacjaPunktacja MNiSW = 20.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 20.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Cytowania WoS = 2; Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2016 = 0.938; Impact Factor WoS: 2016 = 1.035 (2) - 2016=1.167 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót