Extremal configurations of three or four symmetries on a Riemann surface

Ewa Kozłowska-Walania

Abstract

We consider Riemann surfaces with three or four symmetries, assuming that they have maximal total number of ovals and find all the possible topological types of the symmetries realizing such a configuration.
Autor Ewa Kozłowska-Walania (WMFiI / IM)
Ewa Kozłowska-Walania
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiBulletin of the Korean Mathematical Society, ISSN 1015-8634, (N/A 40 pkt)
Rok wydania2019
Tom56
Nr1
Paginacja73-82
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Słowa kluczowe w języku angielskimRiemann surface, symmetry of a Riemann surface, real form, automorphisms of Riemann surface, Riemann uniformization theorem
Klasyfikacja ASJC2600 General Mathematics
DOIDOI:10.4134/BKMS.b180095
URL http://pdf.medrang.co.kr/kms01/BKMS/56/BKMS-56-1-73-82.pdf
Języken angielski
LicencjaCzasopismo (tylko dla artykułów); opublikowana ostateczna; Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne (CC-BY-NC); w dniu opublikowania
Punktacja (całkowita)40
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 40.0, 17-11-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2018 = 0.543; Impact Factor WoS: 2018 = 0.363 (2) - 2018=0.453 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?