Search for torsion in Khovanov homology

Sujoy Mukherjee , Józef Henryk Przytycki , Marithania Silvero , Xiao Wang , Seung Yeop Yang

Abstract

n/a
Autor Sujoy Mukherjee
Sujoy Mukherjee
-
, Józef Henryk Przytycki (WMFiI / IM)
Józef Henryk Przytycki
- Instytut Matematyki
, Marithania Silvero
Marithania Silvero
-
, Xiao Wang
Xiao Wang
-
, Seung Yeop Yang
Seung Yeop Yang
-
Tytuł czasopisma/seriiExperimental Mathematics, ISSN 1058-6458, (A 30 pkt)
Rok wydania2018
Tom27
Nr4
Paginacja488-497
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Słowa kluczowe w języku angielskimbraids, Khovanov homology, odd Khovanov homology, reduced Khovanov homology, smoothing number one, torsion, torus links
Klasyfikacja ASJC2600 General Mathematics
DOIDOI:10.1080/10586458.2017.1320242
Języken angielski
Punktacja (całkowita)30
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 30.0, 17-11-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2018 = 0.923; Impact Factor WoS: 2018 = 0.731 (2) - 2018=0.766 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?