Newton's method for nonlinear stochastic wave equations driven by one-dimensional Brownian motion

Henryk Leszczyński , Monika Wrzosek

Abstract

n/a
Autor Henryk Leszczyński (WMFiI / IM)
Henryk Leszczyński
- Instytut Matematyki
, Monika Wrzosek (WMFiI / IM)
Monika Wrzosek
- Instytut Matematyki
Inne wersje tytułu
Tytuł czasopisma/seriiMathematical Biosciences and Engineering, ISSN 1547-1063, (A 20 pkt)
Rok wydania2017
Tom14
Nr1
Paginacja237-248
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.55
Słowa kluczowe w języku angielskimNewton's method, wave equation, stochastic differential equations, probabilistic convergence, nonlocal dependence
Klasyfikacja ASJC2604 Applied Mathematics; 2605 Computational Mathematics; 1100 General Agricultural and Biological Sciences; 2611 Modelling and Simulation; 2700 General Medicine
Języken angielski
Punktacja (całkowita)20
PunktacjaPunktacja MNiSW = 20.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Cytowania WoS = 0; Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2017 = 0.974; Impact Factor WoS: 2017 = 1.23 (2) - 2017=1.26 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót