Method of lines for physiologically structured models with diffusion

Agnieszka Bartłomiejczyk , Henryk Leszczyński

Abstract

n/a
Autor Agnieszka Bartłomiejczyk
Agnieszka Bartłomiejczyk
-
, Henryk Leszczyński (WMFiI / IM)
Henryk Leszczyński
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiApplied Numerical Mathematics, ISSN 0168-9274, (A 35 pkt)
Rok wydania2015
Tom94
Paginacja140-148
Słowa kluczowe w języku angielskimsize-structured model, Feller boundary condition, diffusion, maximum principle, method of lines, stability
Klasyfikacja ASJC2604 Applied Mathematics; 2605 Computational Mathematics; 2612 Numerical Analysis
DOIDOI:10.1016/j.apnum.2015.03.006
URL http://dx.doi.org/10.1016/j.apnum.2015.03.006
Języken angielski
Punktacja (całkowita)35
PunktacjaPunktacja MNiSW = 35.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 35.0, 24-07-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Cytowania WoS = 5; Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2015 = 1.303; Impact Factor WoS: 2015 = 1.414 (2) - 2015=1.271 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót