On symmetry of flat manifolds

Rafał Lutowski

Abstract

n/a
Autor Rafał Lutowski (WMFiI / IM)
Rafał Lutowski
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiExperimental Mathematics, ISSN 1058-6458, (A 30 pkt)
Rok wydania2009
Tom18
Nr2
Paginacja201-204
Słowa kluczowe w języku angielskimBieberbach groups, directly indecomposable groups
Klasyfikacja ASJC2600 General Mathematics
DOIDOI:10.1080/10586458.2009.10128892
Języken angielski
Punktacja (całkowita)30
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2009 = 0.989; Impact Factor WoS: 2009 = 0.545 (2) - 2009=0.707 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót