On some ideal defined by density topology in the Cantor set

Marta Frankowska , Andrzej Nowik

Abstract

n/a
Autor Marta Frankowska (WMFiI / IM)
Marta Frankowska
- Instytut Matematyki
, Andrzej Nowik (WMFiI / IM)
Andrzej Nowik
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiGeorgian Mathematical Journal, ISSN 1072-947X, (A 15 pkt)
Rok wydania2012
Tom19
Nr1
Paginacja93-99
Słowa kluczowe w języku angielskimdensity topology, nowhere dense sets, ideal of sets, G(delta) generated ideal
Klasyfikacja ASJC2600 General Mathematics
DOIDOI:10.1515/gmj-2011-0054
Języken angielski
Punktacja (całkowita)15
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2012 = 0.768; Impact Factor WoS: 2012 = 0.253 (2) - 2012=0.307 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót