Differentiability with respect to initial functions for partial functional differential equations with unbounded delay

Danuta Jaruszewska-Walczak

Abstract

n/a
Autor Danuta Jaruszewska-Walczak (WMFiI / IM)
Danuta Jaruszewska-Walczak
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiRocky Mountain Journal of Mathematics, ISSN 0035-7596, (A 15 pkt)
Rok wydania2013
Tom43
Nr4
Paginacja1181-1206
Słowa kluczowe w języku angielskimdifferential functional almost linear equations, Cauchy problem, phase spaces, Hale operator, classical solutions, successive approximations, global existence of solutions, continuous and differentiable dependence on initial functions
DOIDOI:10.1216/RMJ-2013-43-4-1181
Języken angielski
Punktacja (całkowita)20
PunktacjaPunktacja MNiSW = 15.0, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 20.0, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Impact Factor WoS: 2013 = 0.491 (2) - 2013=0.491 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót