On ergodicity of some Markov processes

Tomasz Komorowski , Szymon Peszat , Tomasz Szarek

Abstract

n/a
Autor Tomasz Komorowski
Tomasz Komorowski
-
, Szymon Peszat
Szymon Peszat
-
, Tomasz Szarek (WMFiI / IM)
Tomasz Szarek
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiAnnals of Probability, ISSN 0091-1798, (A 30 pkt)
Rok wydania2010
Tom38
Nr4
Paginacja1401-1443
Słowa kluczowe w języku angielskimergodicity of Markov families, invariant measures, stochastic evolution equations, passive tracer dynamics
Klasyfikacja ASJC1804 Statistics, Probability and Uncertainty; 2613 Statistics and Probability
DOIDOI:10.1214/09-AOP513
URL http://projecteuclid.org/DPubS/Repository/1.0/Disseminate?view=body
Języken angielski
Punktacja (całkowita)30
Wskaźniki publikacji Cytowania WoS = 35; Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2010 = 1.863; Impact Factor WoS: 2010 = 1.47 (2) - 2010=1.665 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót