On real forms of Belyi surfaces with symmetric groups of automorphisms

José Javier Etayo , Grzegorz Gromadzki , Ernesto Martínez

Abstract

n/a
Autor José Javier Etayo
José Javier Etayo
-
, Grzegorz Gromadzki (WMFiI / IM)
Grzegorz Gromadzki
- Instytut Matematyki
, Ernesto Martínez
Ernesto Martínez
-
Tytuł czasopisma/seriiMediterranean Journal of Mathematics, ISSN 1660-5446, (A 20 pkt)
Rok wydania2012
Tom9
Nr4
Paginacja 669-675
Słowa kluczowe w języku angielskimautomorphisms of Riemann surfaces, symmetries, Singerman symmetries, ovals, Fuchsian groups, Belyi surfaces, real forms
DOIDOI:10.1007/s00009-011-0140-x
URL http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00009-011-0140-x
Języken angielski
Punktacja (całkowita)20
Wskaźniki publikacji Impact Factor WoS: 2012 = 0.641 (2) - 2012=0.688 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót