On the structure of positive maps. II. Low dimensional matrix algebras

Władysław Adam Majewski , Tomasz Ignacy Tylec

Abstract

n/a
Autor Władysław Adam Majewski (WMFiI/IFTiA)
Władysław Adam Majewski
- Instytut Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
, Tomasz Ignacy Tylec (WMFiI/IFTiA)
Tomasz Ignacy Tylec
- Instytut Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki
Tytuł czasopisma/seriiJournal of Mathematical Physics, ISSN 0022-2488, (A 25 pkt)
Rok wydania2013
Tom54
Nr7
Paginacja1-28
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1,35
Numer artykułu073508
Klasyfikacja ASJC2610 Mathematical Physics; 3109 Statistical and Nonlinear Physics
DOIDOI:10.1063/1.4813444
URL http://dx.doi.org/10.1063/1.4813444
Języken angielski
Punktacja (całkowita)25
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 25.0, 01-06-2020, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 25.0, 01-06-2020, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Cytowania WoS = 5,000; Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2013 = 0,969; Impact Factor WoS: 2013 = 1,176 (2) - 2013=1,201 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
przetwarzanie
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?