Bounded variation solutions to Sturm-Liouville problems

Jacek Gulgowski

Abstract

In this article we consider singular Sturm-Liouville problems whose right-hand side is a function of bounded Jordan variation. We present necessary and sufficient conditions for all solutions to be of bounded Jordan variation.
Autor Jacek Gulgowski (WMFiI/IM)
Jacek Gulgowski
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiElectronic Journal of Differential Equations, ISSN 1072-6691, (A 25 pkt)
Rok wydania2018
Tom2018
Nr8
Paginacja1-13
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0,60
Klasyfikacja ASJC2603 Analysis
URL https://ejde.math.txstate.edu/Volumes/2018/08/gulgowski.pdf
Języken angielski
LicencjaCzasopismo (tylko dla artykułów); opublikowana ostateczna; Uznanie Autorstwa (CC-BY); w dniu opublikowania
Punktacja (całkowita)25
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 25.0, 02-06-2020, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Cytowania WoS = 0,000; Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2018 = 0,579; Impact Factor WoS: 2018 = 0,690 (2) - 2018=0,748 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
przetwarzanie
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?