Bounded variation solutions to Sturm-Liouville problems

Jacek Gulgowski

Abstract

n/a
Autor Jacek Gulgowski (WMFiI / IM)
Jacek Gulgowski
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiElectronic Journal of Differential Equations, ISSN 1072-6691, (A 25 pkt)
Rok wydania2018
Tom2018
Paginacja1-13
Klasyfikacja ASJC2603 Analysis
URL https://ejde.math.txstate.edu/Volumes/2018/08/gulgowski.pdf
Języken angielski
LicencjaCzasopismo (tylko dla artykułów); opublikowana ostateczna; Uznanie Autorstwa (CC-BY); w dniu opublikowania
Punktacja (całkowita)25
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 25.0, 17-11-2019, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2018 = 0.579; Impact Factor WoS: 2018 = 0.69 (2) - 2018=0.748 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?