Kauffman bracket skein module of a family of prism manifolds

Maciej Mroczkowski

Abstract

n/a
Autor Maciej Mroczkowski (WMFiI / IM)
Maciej Mroczkowski
- Instytut Matematyki
Tytuł czasopisma/seriiJournal of Knot Theory and Its Ramifications, ISSN 0218-2165, (A 20 pkt)
Rok wydania2011
Tom20
Nr1
Paginacja159-170
Słowa kluczowe w języku angielskimKnot, link, Seifert manifolds, prism manifolds, skein module, Kauffman bracket
Klasyfikacja ASJC2602 Algebra and Number Theory
DOIDOI:10.1142/S0218216511008681
Języken angielski
Punktacja (całkowita)20
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2014 = 0.758; Impact Factor WoS: 2011 = 0.453 (2) - 2011=0.441 (5)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót